Telefon: +90 (212) 430 86 95-96

Jeans Sanattır

 Ülke olarak tekstil konusunda gözle görülür bir gelişme sonucunda, memnun edici bir duruma gelinmiştir. Bu yükselişte pay sahibi firmalardan birisi olarak Big World, yıllardır geniş ürün yelpazesi ile pek çok büyük firma tarafından tercih edilmektedir. Fabrikalarımızda titiz bir çalışma ile üretilen tekstil ürünleri Türkiye' nin dört bir tarafında memnuniyet ile kullanılmaktadır. Jean kumaş tercihinin dikkat çekici rakamlara ulaşması ile birlikte jean üretimi ülkemizde de artmıştır.

 Ancak bu artış sonucunda kaliteden taviz vermek, büyük bir hata olacaktır. Firma olarak temel ilke olarak kaliteli üretim standartlarını belirlemekteyiz. Böylece kaliteli jean ürünleri denilince akla gelen, netice olarak büyük firmalar tarafından neden tercih edildiğimizi de gözler önüne seren bir çalışma prensibini benimsiyoruz.

En gelişmiş üretim standartlarına uygun kaliteli üretim sloganı ile yola çıkan firmamız, Big World Jeans olarak tekstil sektörünü bir adım öteye taşımak adına hizmet vermektedir. Bu adımı atmanın yolu ise üretim aşamasında kalite standardının yakalanması ile mümkün olacaktır.

Bunun bilincinde olarak hareket eden firmamız, kaliteli ürünler, geniş ve zamanında teslimat ağı, tasarımda modern çizgiler gibi prensipler ile çalışmaktadır. Tekstilde çağdaş çizgiyi yakalayarak, en rahat şekilde kendinizi ifade edebileceğiniz, tarzınızı yansıtırken rahatlıktan da geri kalmayacağınız tasarımları müşteri ile buluşturmak istiyoruz. Big World, geniş dağıtım ağı ve kaliteli ürün güvencesi ile hizmet vermektedir.