Telefon: +90 (212) 430 86 95-96

HER ZAMAN HIZLI SERVİS HER ZAMAN KALİTE

Ülkemizde kurulduğumuz günden bu yana bulunduğumuz tekstil piyasasında müşterilerimize sunduğumuz sayısız ürün çeşitliliği ile hizmet veriyoruz. Hem kadın hem erkek üst ve alt giyim ürünleriyle şık ve modern tasarımları müşterimize oldukça hızlı bir şekilde zamanında teslimat ile ulaştırıyoruz.

Özellikle internet üzerinden satışlarımızda kısa süre içinde siparişleri paketleyip yerine en hızlı şekilde teslim edilmesini sağlıyoruz. Zaten firmamız tekstil sektöründe bulunduğu süre içinde hem ürün kalitesi hem de profesyonel çalışma prensipleriyle adından bahsettiriyor. Bulunduğumuz sektör itibariyle müşterilerimize her zaman şık tasarımlar ve yenilenen modern ürünlerle hizmet vermekteyiz. Bu ürünlerin müşteriye ulaştırılması ve herhangi bir gecikmeye izin verilmemesi adına çok ciddi çalışmalar yapılmaktadır.

Tekstil piyasasında adından bahsettiren firmamızdan alınan ürünlerin müşterilere zamanında ulaşması müşteriye verilen hizmetin ne kadar kaliteli olduğunu da ortaya çıkarmaktadır. Firmamızda bir çalışma prensibi haline gelen zamanında teslimat işleminde müşteri memnuniyeti bizim yaptığımız iş bakımından çok önemlidir. Hem erkek hem bayan ürünleriyle tekstil piyasasında bulunan firmamızda özellikle seçimi yapılmış teslimatı bekleyen ürünler beklenen süre içinde müşterimize ulaştırılmaktadır.

 Hem firmamız hem de müşterilerimiz için çok önemli olan yerinde ve zamanında teslimat işlemi titizlikle yapılmaktadır. Ürün çeşitliliğinin çok olması nedeniyle uzaktan satış işlemimizin de olması nedeniyle seçilen ürünlerin müşterilere zamanında teslimatı firmamız tarafından garanti edilmektedir. Piyasamızda yaptığımız bu işlem ile ismimizden olumlu bahsedilmektedir.